NASI LEKARZE

Izabela Tomczak-Zabrocka

Jest współwłaścicielem Przychodni powstałej w 2007 roku. Ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie w 2006 roku. W 2012 roku uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Od zawsze marzyła by pomagać potrzebującym zwierzętom. Zajmują one bardzo ważne miejsce w jej życiu. Jest właścicielką 2 mieszańców adoptowanych ze schroniska, 2 kotów i świnki morskiej, które w jej życiu pojawiały się najczęściej nie z wyboru lecz z miękkiego serca. Dodatkowo prowadzi dom tymczasowy dla porzuconych, potrzebujących kotów. Z całym tym stadkiem wychowuje się jej synek. W naszej Przychodni zajmuje się leczeniem internistycznym, dermatologią oraz zwierzętami egzotycznymi.

Marcin Chwojnowski

Jest współwłaścicielem Przychodni. Ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie w 2005 roku. W 2013 roku uzyskał tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów. Po studiach przez rok pracował jako lekarz weterynarii w Wielkiej Brytanii pogłębiając swoją wiedzę i doświadczenie. Jest dumnym tatą wspaniałego, rezolutnego synka. W naszej Przychodni zajmuje się z pasją chirurgią, ortopedią , kardiologią, i badaniami obrazowymi. W zakresie tych dziedzin regularnie poszerza swą wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach.
Martyna Cichy

Przybyła do naszej Przychodni na staż zaraz po studiach, które ukończyła na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie w 2011 roku. Po stażu już z nami została. Niezwykle ciepła, kontaktowa, nawiązująca doskonały kontakt z opiekunami naszych pacjentów. Czuła i delikatna dla samych pacjentów, szybko wzbudza ich zaufanie. W życiu towarzyszy jej adoptowana ze schroniska sznaucerka Nutka oraz kotka. Zajmuje się leczeniem internistycznym oraz okulistyką - zarówno terapią farmakologiczną jak i chirurgią oka.
Marta Chwojnowska

Marta Chwojnowska skończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie w 2015 roku. W naszej Przychodni zaczęła regularnie bywać już na 6-tym roku studiów. Po studiach odbywała u nas staż. Swoją pracowitością szybko zdobyła bardzo duże doświadczenie. Nie straszni jej nawet najgroźniejsi pacjenci. Wychowywana w domu lekarzy weterynarii, z dużą ilością zwierząt, od urodzenia uczona miłości i szacunku dla braci mniejszych. Prywatnie właścicielka owczarka szetlandzkiego. Jej dom jest zawsze otwarty dla potrzebujących psów oraz kotów gdzie zwierzaki te przygotowywane są do adopcji stałej. Interesuje się urologią i nefrologią.
Agnieszka Pankowska

Tak jak my wszyscy ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie w 2017 roku. Odbyła u nas staż a po jego zakończeniu została w zespole. Zwierzęta towarzyszą jej od wczesnych lat dzieciństwa. Jest szczęśliwą posiadaczką yorczka Morusa . W wolnych chwilach lubi spacerować po lasach oraz oglądać dobre filmy. Bardzo spokojna i dociekliwa, w naszej Przychodni zajmuje się zwierzętami przebywającymi w szpitalu oraz interną.

SZYBKI KONTAKT

58 620-62-32, 603-151-581

ul. Korzenna 16A

58 302-00-02 - całodobowo

ul. Kartuska 249

GRAFIK PRZYJĘĆ